Rekomendacje klientów

REKOMENDACJE KLIENTÓW


„W końcu ktoś kto rozumie jak myśli i działa przedsiębiorca. Świetny support. Pełen profesjonalizm. Duża wartość dodana dla firmy i dla mnie samego. Dzięki Klaudia & Team!”

Jack Ostrowski, Founder Yellow Octopus, impact inwestor, pionier na międzynarodowym rynku mody zrównoważonej


„Współpracuję z Klaudią od początku działalności bloga (5 lat). Pierwsze konsultacje pomogły mi ukierunkować działania, poczuć się pewniej i rozwinąć skrzydła. Ze wsparciem Klaudii trafiłam na dobre tory i szybko poczułam się pewnie w swojej niszy. Zachwyca mnie swoją solidnością i niesamowitym przygotowaniem do każdego spotkania. Przez kolejne lata Klaudia służyła wsparciem przy projektach lub w chwilach niepewności i kryzysu. Jest aniołem stróżem mojej działalności. Z przyjemnością wracam, bo wiem, że zawsze otrzymam cenne wskazówki, fachową wiedzę i opinię eksperta. Efekt konsultacji jest niemalże natychmiastowy. Bardzo polecam zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym.”

Ewa Ługowska, Misa Mocy 


„Dla młodej firmy starającej rozepchnąć się łokciami na rynku niezwykle trudno jest utrzymać szybkie tempo parcia do przodu… Po początkowych sukcesach i przebrnięciu paru metrów, natykamy się na zbitą ścianę małych i średnich firm, które już od lat tkwią w tym samym miejscu i pomimo tego, że nie idą na przód, „przeskoczyć” również się nie

dadzą. I tu niezbędna jest pomoc z zewnątrz. Kogoś kto rozgoni to całe towarzystwo kijem albo subtelnie poprowadzi nas „od zaplecza”. Kto złapie nas za rękę, powie „nie bójcie się, tylko mi zaufajcie” i pomoże prześliznąć się przez zasieki twardogłowych tradycjonalistów i dotrzeć do odpowiedniego klienta, w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Co więcej, pomoże też znaleźć wspólny język z tym klientem, nawiąże nić porozumienia, sprawi, że klient nas polubi! Takim kimś jest właśnie Klaudia. Dzięki niej zwykłe zdawałoby się przedsiębiorstwo staje się nieodzownym towarzyszem, potrzebą numer jeden, pożądanym partnerem biznesowym bez którego nie można się obejść. Jej profesjonalizm, planowanie, konsekwencja i upór w dążeniu do celu powoduje, że nie sposób jest nie osiągnąć zakładanego celu.”

Maciej Kościołowski – Warsaw Tax Guys


„Praca z Klaudią to strzał w dziesiątkę! Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w zakresie budowania marki, komunikacji z mediami i wszelkich działań PR, a także marketingowych. Dzięki konsultacjom z Klaudią udało mi się znaleźć niszę, a także wyróżnik mojej marki, który sprawia, że mój biznes stał się w pewien sposób błękitnym oceanem. Dostałam bardzo wiele cennych wskazówek, które pomogą mi wznieść mój biznes na wyżyny. Klaudia to profesjonalistka w każdym względzie, skrupulatna, a także w pełni oddana projektowi, który klient powierza jej w opiece. Dodatkowo posiada dar komunikowania się z innymi, co znacznie ułatwia rozmowę i wydobycie tego, co tak naprawdę chcemy, a trudno jest nam wyrazić słowami. Na pewno jeszcze skorzystam z jej usług w przyszłości i polecę każdemu przedsiębiorcy.”
Aleksandra Necel-Kozioł